Finans
Trend

En İyi Saç Düzleştirici Kremler

Saçlarınız sürekli kabarıyor, kıvrılıyor ve günden güne parlaklığını kaybediyorsa, artık bu soruna veda edebilirsiniz. Çünkü sizin için seçtiğimiz bu saç düzleştirici ürünlerle çok daha düz, pürüzsüz ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

[ads1]

1. Lush – CurlyWurlyGirly

[ads1]

Eğer kıvırcık saçlarınızla bir türlü baş edemiyorsanız, hindistan cevizi ve vanilya ile saçlarınızı beslerken bir yandan da onları kontrol altına almanız konusunda size yardımcı olacaktır. Ancak saçlarınızı iyice durulamayı ihmal etmemelisiniz.

2. Kerastase Nutritive Bain Oleo-Relax

Saçlarınızı beslerken düzleşmelerini sağlayan bir diğer ürünse Kerastase Nutritive Bain Oleo – Relax. Düzenli olarak kullanıldığınızda saçlarınızın nasıl yumuşadığına, kolay şekil alabilir, düz ve pürüzsüz bir hale geldiğine inanamayacaksınız!

[ads1]

3. John Freida Frizz-Ease Hair Serum

[ads1]

Güneşin, fönün ve saç düzleştiricilerinin saçlarınızın matlaşmasına ve matlaşmasına neden olduğunu biliyorsunuz. İşte John Freida Frizz-Ease Hair Serum, düzenli kullanıldığında bu zararlı etkileri ortadan kaldırdığı gibi, saç tellerinizin pürüzsüzleşmesine ve çok daha düz ve sağlık görünmelerine yardımcı oluyor.

4. L’orÉal Termo Düzleştirici Yağ

[ads1]

Isıyla aktive olan ve saçlarınızı düzleştirmenizi sağlayan bu ürünü, banyodan sonra durulamadan kullanmanız gerekiyor. Saçlarınızı kurutmadan önce uyguladığınızda, ısının meydana getirdiği tahribatı da engelleme özelliği olan bu ürünle çok daha parlak ve kolay şekillenen saçlara sahip olabilirsiniz.

5. Frederic Fekkai saç düzleştirici bakım

[ads1]

Saçlarınızı kuruturken düzleşmelerini sağlayan Frederic Fekkai bakım kremi saçlarınızın elektriklenmesini de engelliyor. Tüm saç tipleri için uygun olan bu ürün saç uzmanlarının da en çok tercih ettiği markalardan biri.

6. Pantene saç kremi extra düzleştirici

[ads1]

Konu saç olduğu zaman akla ilk gelen markalardan biri olan Panten’in ekstra düzleştirici bakım kompleksi, içeriğindeki protein yapıtaşı formülü ile saçlarınızı çok daha kolay kontrol altına almanızı ve düzleşmelerini sağlayacaktır.

7. Avon Advence Techniques düzleştirici serum

Banyo sonrasında, durulamadan kullanacağınız bu ürün saçlarınızı düzleştirmek konusunda oldukça iddialı. Saçlarınıza ağırlık yapmadan, doğal ve parlak bir görünüm vermek istiyorsanız, Avon Advence Techniques tam size göre.

[ads1]

8. Kiehl’s Heat-Protective Silk-Straightening Cream

Dalgalı, elektriklenen ve kıvırcık saçları düzleştirmeye bire bir olan Kiehl’s Heat-Protective Silk-Straightening Cream, doğal içeriği sayesinde, saçlarınızı ağırlaştırmadan düzleştiriyor. Eğer saçlarınızın hem düz hem de parlak görünmesini istiyorsanız, Kiehl’s’in bu ürününü tam size göre!

9. Elidor uzman düzleştirici serisi

[ads1]

Daha düz ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız, Elidor’un uzman düzleştirici serisini tercih edebilirsiniz. Şampuan, krem ve bakımdan oluşan bu ekonomik seri ile çok daha düz ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

10. Phyto Phytodefrisant [ads1]

İçeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde tamamen doğal ve hafif bir ürün olan Phyto Phytodefrisant, kontrol edemediğiniz, sürekli kıvrılan saçlarınızla baş edebilmeniz konusunda en önemli yardımcılarınızdan biri olacaktır. Parlak, düz ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız, bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı