Genel
Trend

Farmasi En İyi 5 Cilt Bakım Ürünü

Bugün en iyi cilt bakım setlerini yakın markajımıza alıyoruz. En etkili cilt bakım ürünlerini bir araya getiren bu bakım kitleri sayesinde pürüzsüz görünen cilde sahip olabilirsin. Yeni bir cilt bakım rutini oluşturmanın tam zamanı! Aşağıdaki setleri incele ve ihtiyacın olan bakım setlerini sepetine ekle.

DR.C.TUNA PURE ROSE GÜL SUYU

 

Farmasi'den Önerilerim - Buralı Olmayanlar Lokali

Doğal tonik etkisi ile cildi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur. Cildinizi kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına destek olur. Saf Gül Suyu içeriği ile cildinizin beslenmesine katkıda bulunarak tazelenmiş bir görünüm kazanmasını sağlar. Alkol içermez.

 

DR.C.TUNA AKTİF KARBON DETOKS ETKİLİ SİYAH MASKE

Farmasi'den yepyeni bir seri: Aktif Karbon - Yaşam Haberleri

İçeriğindeki Aktif Karbon sayesinde, ciltteki yağ, kir, siyah nokta ve ölü hücre kalıntılarını mıknatıs gibi çeker. Cildi derinlemesine temizleyerek, siyah nokta oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur.

Kullanımı: ,

Haftada 1-2 kez, Üçüncü Adım olarak uygulayın. Göz, dudak çevresi ve saç çizgisi hariç yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dk. bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

 

DR.C.TUNA ÇAY AĞACI YAĞLI YÜZ TEMİZLEME TONİĞİ

Farmasi Çay Ağacı Tonik - GittiGidiyor

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cilde parlatmadan  matlık verir. Makyaj kalıntılarını temizler. İçeriğindeki Çay Ağacı Yağı ile cildinizi derinlemesine arındırır ve tazeler.

 

DR.C.TUNA ALOE JEL

farmasi 2018 güncel kataloğu , farmasi ürünleri nasıl ?: DR.C.TUNA ALOE JEL

Cildinizin her ihtiyacını karşılamaya yardımcı bir jeldir. Ecocert onaylı %93 oranında Aloe Vera Suyu içerir. Hassas ve kuru bölgelere anında nem verir. Üzüm Çekirdeği Ekstresi ile zenginleştirilmiş jel formunda olan ve kolay emilen bu formül vücut yüzeyini rahatlatır.

Kullanımı:
Uygun miktarda ürünü özellikle hassas ve kuru bölgelere özen göstererek uygulayın. İhtiyaç duydukça uygulamayı yineleyin. Açık yaralara uygulamayın.

 

DR.C.TUNA AGE REVERSIST GÖZ KREMİ

Farmasi Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi 15 ml 8690131109431 | Trendyol

GÖZ ÇEVRENİZE İYİ BAKIN!
Dr.C.Tuna Age Reversist Göz Kremi, Mikroalg Teknolojisi ile güçlendirilmiş formülü sayesinde düzenli kullanımda göz çevrenizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Göz çevreniz daha canlı ve sıkı hissedilirken, gözaltı torbalarının, ince çizgilerin ve koyu halkaların görünümü azaltmaya destek olur.

Kullanımı:
Günde iki kez, sabah ve akşam uygulayın. Yeterli miktarda ürünü göz çevresine yüzük parmağınızla 4-5 nokta halinde yerleştirin. Nazikçe masaj yaparak yayın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.